لوله گالوانیزه فنس
By Published On: 2020/11/15Categories: بلاگ3 Comments

لوله گالوانیزه فنس ، عموما برای فنس کشی و حصارکشی کاربرد دارد. لوله گالوانیزه سیاه رنگ شده پرفروش ترین لوله گالوانیزه فنس می باشد که می توان آن را در بازار یافت. قیمت لوله فنس بنا به ضخامت لوله، قطر لوله، تک و یا دو شاخ بودن آن وابسته است.

لوله گالوانیزه فنس

لوله گالوانیزه فنس ، در انواع نبشی، قوطی، پروفیل و … به فروش می رسد و به منظور حصارکشی دور باغ ها و یا ملک های خصوصی کاربرد دارد.

نام دیگر لوله گالوانیزه فنس ، پایه حصار می باشد. لوله های فنس تک و یا دو شاخ لوله فنس ها به قیمت مناسب و استحکام بالا بسیار محبوب و پرفروش می باشد. قیمت این لوله فنس ها به نوع و مشخصات فنی آن بستگی دارد

قیمت لوله گالوانیزه فنس در بازار

قیمت لوله گالوانیزه فنس در بازار ، همانطور که گفتیم قیمت لوله فنس به نوع آن، مواد اولیه به کار رفته در آن، مشخصات فنیدیگر مانند قطر لوله مورد نظر و … بستگی دارد. در بازار سعی می شود تا از یک قیمت پایه و عرف استفاده شود و معمولا همه افراد فعال در بازار از یک قیمت تقریبا نزدیک به یکدیگر استفاده می کنند.

انواع پایه فنس

انواع پایه فنس ، در شرکت پتروگرایش از باکیفیت ترین مواد اولیه تولید می شوند. این محصول را شما می توانید در بازار به صورت تک شاخ و یا دو شاخ به راحتی پیدا کنید. اما مسئله مهم این است که همه لوله فنس های موجود در بازار کیفیت لازم  را ندارند و ممکن است پس از مدتی دچار خوردگ و زنگ زدگی شوند. چند نمونه از لوله گالوانیزه فنس را در ادامه معرفی خواهیم کرد:

 • پایه حصار گالوانیزه
 • لوله گالوانیزه فنس سیاه رنگ شده
 • پایه حصار سیاه رنگ نشده

مشخصات فنی پایه فنس

جنس: فولادرنگ شده – گالوانیزه شده

قطر خارجی: 25/0 الی 1 اینچ

ارتفاع پایه: 5.1 ، 2 ، 5.2 و 3 متر

 

 

قیمت لوله فنس

قیمت لوله فنس

قیمت لوله فنس ، برای تولید لوله فنس ابتدا باید مشخصات اولیه آن مانند: ارتفاع، سرصاف یا سرخم بودن آن مشخص شود. سپس به مرحله برش دادن می رسیم. در این مرحله لوله به ارتفاع مورد نیاز برش خورده می شود و بعد شاخک آهنی و گپ ، جهت ثابت ماندن در زمین به هم جوش می خورند.

بعد از اتمام این مراحل، نوبت به روکش کاری می رسد. در این مرحله ابتدایی ترین کاراین است که بدنه لوله را از هرگونه آلودگی و چربی پاک کنیم. کار بعدی زنگ زدایی پایه حصار می باشد. بعد از اتمام زنگ زدایی لوله ها تمام و کمال داخل مواد فلاکس قرار می گیرند.

قیمت لوله فنس توری

قیمت لوله فنس توری ، همه مراحل ذکر شده به این دلیل بود که فلز روی به بدنه لوله فنس بهتر جذب شود. قیمت لوله فنس نیز با توجه به میزان دقت در مرحله تمیزکاری و میزان روی استفاده شده در آن بستگی دارد.

همانطور که گفتیم لوله فنس ها برای حصارکشی دور مکان هایی که در حال ساخت و ساز هستند به کار می رود. این پایه حصارها از مقاومت و استحکام بالا یی برخوردارند.

قیمت لوله توری فنس به محدوده ای که قرار است حصارکشی در آن انجام شود نیز بستگی دارد. یعنی باید مشخص شود که در مکان مورد نظر چه تعداد و چه ارتفاعی لوله فنس مورد استفاده قرار میگیرد.

نصب لوله گالوانیزه فنس

نصب لوله گالوانیزه فنس ، برای نصب پایه حصار ابتدا باید از مقررات و قواین حصارکشی شهر مورد نظر آگاهی پیدا کنیم. بعد از اتمام این مرحله و پایان تحقیقات برای نصب لوله فنس ها اقدام می کنیم. با تعیین مرزهای ملک شخصی مورد نظر، محل دقیق و تعداد لولهفنس ها تعیین می شود.

معمولا فاصله پایه فنس ها از هم 2 الی 3 متر می باشد. بنابر کاربرد و محل مورد استفاده و قیمت، نوع لوله گالوانیزه فنس مشخص می شود. شما می وانید برای کسب اطلاعات بیش تر و همینطور مشاوره از کارشناسانما کمک بگیرید. ضمنا به وسیله تماس با کارشناسان شرکت پتروگرایش، می توانید از قیمت روز لوله فنس اطلاع کافی را کسب نمایید.

مزایای پایه فنس

مزایای پایه فنس ، از مهمترین و پراهمیت ترین ویژگی لوله گالوانیزه فنس مقاومت بسیار بالای آن ها در شرایط بد آب و هوایی است. علاوه بر مقاومت بالایی که لوله فنس ها دارند، منعطف بودن نیز از دیگر ویژگی های این دسته از لوله ها است.

3 Comments

 1. […] گرفتن در بتن جهت محکم شدن واقع شده است. روی سر هر پایه لوله پایه فنس ، با استفاده از فلزی جوش خورده، مسدود شده است تا از این […]

 2. نگین 2021/01/30 at 16:29 - Reply

  قیمت لوله فنس را می خواستم بدنم

  • لوله برق 2021/02/04 at 10:34 - Reply

   برلی اطلاع از قیمت لوله فنس تماس بگیرید

Leave A Comment