لوله گازی
By منتشر شده در 2021/02/01دسته بندی0 Comments

لوله گازی چیست؟

لوله گازی، لوله ای از جنس فولاد گالوانیزه یا پلی اتیلن می باشد که برای انتقال گاز از پالایشگاه به ایستگاه های افت فشار به کار می رود. دلیل استفاده لوله گازی گالوانیزه افزایش مقاومت لوله در برابر خوردگی می باشد. گاهی اوقات در ساخت لوله گازی از مس و برنج هم استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با لوله گازی ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

کاربرد لوله گازی

کارخانه های مختلفی در سراسر کشور لوله های گازی را تولید می کنند. اندازه لوله تولید شده در کارخانه با  توجه به نوع کاربرد لوله گازی متفاوت می باشد. کیفیت لوله های گازی ساخته شده در ایران مطابق با استانداردهای جهانی است.  کاربرد لوله گازی را می توان در نیروگاه ها، ساختمان ها، صنایع پتروشیمی ، پالایشگاه ها و سوله های صنعتی مشاهده کرد.

فروش انواع لوله گازی

انواع لوله گازی

انواع لوله گازی ، لوله گازی به دو نوع توکار و روکار تقسیم می شود. هر دو نوع این لوله ها در طول 6 متر تولید می شوند. یکی از مهم ترین انواع لوله گازی ، API می باشد که دارای فروش بالایی است. این نوع لوله برای انتقال گاز خانگی و کارخانه های صنعتی به کار می رود. نحوه استفاده از انواع لوله گازی با توجه به نظر متخصصین مشخص می شود. لوله های API یکی از انواع لوله گازی می باشند که به جای لوله بدون درز در لوله کشی توکار ساختمان ها استفاده می شود.

در صنعت از لوله گازی توکار برای انتقال گاز استفاده می شود. مزیت لوله گازی توکار نسبت به سایر انواع لوله گازی ، استحکام بالای آن می باشد. ضمن اینکه در شرایط متنوعی می توان از آن استفاده نمود. در مسافت های طولانی از لوله گازی توکار به عنوان خط لوله گاز استفاده می شود. لوله گازی  روکار معمولا برای انشعابات لوله گاز در ساختمان ها استفاده می شود.

لوله گازی خانگی

لوله گازی API از پرفروش ترین نوع لوله های گازی می باشد که در شهرهای تهران، اهواز و… تولید می گردد. صاحبان پروژه ها به جهت استحکام و سهولت استفاده از این لوله ها آنها را خریداری می کنند. از عوامل موثر بر روی قیمت لوله گازی خانگی می توان به عوامل فیزیکی ( جنس لوله، قطر ، ضخامت و… ) ، عوامل محیطی ( بستر لوله ، نوع خاک و…) و شرایط عملیاتی ( فشار کاری و نوع ماده عبور کننده از داخل لوله و … ) اشاره کرد.

کیفیت و طول عمر مفید لوله گازی هم تاثیر مستقیمی بر تعیین قیمت لوله گازی خانگی دارند. باید توجه داشت که قیمت لوله گازی خانگی با قیمت لوله های انتقال گاز در نیروگاه ها و صنایع پتروشیمی متفاوت می باشد. اگر قصد خرید لوله گازی خانگی را دارید می توانید قیمت لوله گازی خانگی را به طور آنلاین در سایت شرکت مشاهده نمایید.

لوله گازی سپاهان

لوله گازی سپاهان، در مورد لوله گازی روکار باید به این نکته توجه داشت که جنس این لوله باید از فولاد سیاه درزدار یا بدون درز باشد. این لوله ها را باید رنگ آمیزی نمود و دقت داشت که فاصله لوله گاز با سیم برق کمتر از 5 سانتی متر نباشد. لوله گازی سپاهان از نوع API برای مصارف خانگی تولید می شود و دارای استاندارد ملی ISIRI 3574 و نیز استاندارد بین المللی API 5L می باشد. امروزه لوله گازی سپاهان از نوع API به جای لوله های مانیسمان در لوله کشی توکار ساختمان ها به کار می رود. برای آگاهی از موجودی لوله گازی سپاهان می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

قیمت لوله و اتصالات گازی سپاهان

قیمت لوله و اتصالات گازی سپاهان ، لوله های گازی از اهمیت بالایی برخوردارند. دلیل این امر خطرات ناشی از اختلاف فشار و انفجار در این لوله ها می باشد. لوله ها ی گازی بر اساس استانداردهای خاصی تولید و نصب می شوند. بروز مشکل و انفجار در این لوله ها باعث خسارات شدید جانی و مالی می شود. به همین دلیل قبل از نصب لوله، آن را تست می کنند تا در صورت وجود نشتی و هر گونه مشکلی آن را برطرف نمایند. برای تهیه انواع لوله و اتصالات گازی می توانید به فروشگاه های لوازم لوله و اتصالات  گازی مراجعه نمایید.

امروزه فروشگاه های اینترنتی لوله و اتصالات گازی امکان خرید و فروش به صورت آنلاین را برای مشتریان خود فراهم نموده اند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت لوله و اتصالات گازی سپاهان با مشاوران این شرکت تماس بگیرید. قیمت لوله و اتصالات گازی سپاهان به صورت روزانه بر روی سایت این شرکت به روز رسانی می شود.

نام محصول  سایز لوله گازی (اینچ)  ضخامت لوله گازی (میلی متر)  قیمت لوله گازی
لوله گازی روکار 5 2.8 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 4 4.8 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 3 4.4 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 3 4.4 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 2 4 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 2 4 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 1 3.9 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 2 3.7 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 2 3.6 تماس بگرید
لوله گازی روکار 1 3.4 تماس بگیرید
لوله گازی روکار 1 2.9 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 1 3.5 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 3 3 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 1 3 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 1.2 3 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 5 3 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 4 2.5 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 3 2.5 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 3.68 3.9 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 5.16 3.4 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 3.4 3.9 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 3.5 3.4 تماس بگیرید
لوله گازی توکار 3 3.4 تماس بگیرید

 

وزن لوله گازی

وزن لوله گازی ، قطر خارجی و ضخامت لوله دو عامل موثر بر روی وزن لوله گازی می باشند. مساحت سطح جانبی مولفه ای مهم در اندازه گیری حجم لوله می باشد و از این طریق بر روی وزن لوله گازی تاثیر می گذارد. افراد بعد از انتخاب نوع لوله مورد نظر خود، اقدام به محاسبه وزن لوله گازی می کنند. نحوه محاسبه وزن لوله گازی از طریق فرمول زیر است:

چگالی لوله * ضخامت * قطرخارجی لوله = وزن هر متر لوله

برای خرید و اطلاع از قیمت لوله گازی با

شماره های تلفن: ۴۴۲۵۴۵۶۵-۰۲۱
تلفن تماس: ۴۴۲۵۳۵۶۵-۰۲۱
تلفن همراه: ۰۴۳۴۵۶۵-۰۹۱۲

تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیگاه خود را ارسال کنید.