وزن لوله گالوانیزه سنگین
By منتشر شده در 2021/04/18دسته بندی0 Comments

لوله گالوانیزه سنگین

لوله های گالوانیزه سنگین نسبت به لوله گالوانیزه سبک از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد. این لوله ها چون دارای پوششی از جنس فلز روی هستند، بنابراین دچار زنگ زدگی نمی‌ شوند و در برابر رطوبت مقاومت بسیار زیادی دارند‌. از لوله های گالوانیزه سنگین برای مصارف بهداشتی و آبرسانی در ساختمان استفاده می کنند.

لوله گالوانیزه سنگین در شاخه های ۶ متری تولید می‌ شوند و دارای سایز ۲.۱ اینچ تا ۶ اینچ هستند. همچنین ضخامت آن ها ۲.۵ میلی متر تا ۴.۸ میلی متر می باشد.
از جمله تولید کنندگان برتر در زمینه تولید لوله های گالوانیزه سنگین می توان به شرکت های گروه صنعتی درپاد، لوله و پروفیل سپنتا و شرکت نورد و پروفیل ساوه اشاره کرد. تولید لوله های گالوانیزه سنگین بر اساس استانداردهای ابعادی، آزمون و بررسی DIN 2441, ISIRI3765, BS1387 صورت می‌ گیرد.

وزن لوله گالوانیزه سنگین

لوله های گالوانیزه از کاربرد زیادی برخوردار می باشند و در صنایع مختلف مانند صنعت ساختمانی از آنها استفاده زیادی می شود. بنابراین لازم است که جدول وزنی این لوله ها را در اختیار داشت. برای داشتن جدول استاندارد از لوله های گالوانیزه لازم است که پارامترهایی مثل چگالی و قطر، با دقت زیاد در فرمول گذاشته شوند.

محاسبه کردن وزن لوله گالوانیزه سنگین یکی از موضوعات مهمی است که مصرف کننده ها به آن توجه زیادی می کنند. همچون وزن لوله و قیمت لوله دارای ارتباط مستقیم با یکدیگر می باشند. با استفاده از فرمول می‌ توان وزن لوله گالوانیزه سنگین را محاسبه کرد.

داشتن شناخت در رابطه با روش محاسبه وزن لوله های گالوانیزه سنگین و دیگر انواع لوله های فولادی امری بسیار مهم می باشد. بنابراین باید با فرمول محاسبه وزن لوله آشنا بود. در صورتی که قطر و ضخامت لوله در نظر گرفته شود، می توان وزن لوله را محاسبه کرد.

البته به جای انجام دادن محاسبات طولانی برای پیدا کردن وزن لوله گالوانیزه سنگین می توان از جدول وزن لوله ها نیز استفاده کرد. با مراجعه به این جدول وزن لوله ها را به راحتی می توان پیدا کرد و دیگر نیازی به محاسبه وزن آن با فرمول نیست.

برای خرید و اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه سنگین با

شماره های تلفن: ۴۴۲۵۴۵۶۵-۰۲۱
تلفن تماس: ۴۴۲۵۳۵۶۵-۰۲۱
تلفن همراه: ۰۴۳۴۵۶۵-۰۹۱۲

تماس حاصل فرمایید.

دیگاه خود را ارسال کنید.