لوله برق
By منتشر شده در 2020/10/19دسته بندیدیدگاه‌ها 6

لوله گالوانیزه سنگین ، یکی از انواع لوله گالوانیزه است که در بازار وجود دارد. لوله گالوانیزه سنگین نیز مانند لوله گالوانیزه سبک از جنس فولاد است. این لوله در مصارف آب رسانی و بهداشتی در ساختمان ها، همچنین سازه های فلزی سنگین و یا استفاده در پل های هوایی به کار برده می شود. این نوع از لوله ها دارای ضخامتی بالاتر از سه میلی متر هستند و تولید آن ها در سایز های مختلف از 2/1 اینچ تا 8 اینچ انجام می شود. این لوله ها از نظر ضخامت به دو نوع لوله گالوانیزه سنگین و نیمه سنگین تقسیم بندی می شوند و بسته بندی آن ها به صورت بندیل شده است. فروش لوله گالوانیزه سنگین، طبق وزن هر بندیل صورت می ‌گیرد.

 مشخصات فنی و کاربرد های لوله گالوانیزه سنگین

این مدل از لوله های فولادی، دارای کاربرد های زیادی هستند و در صنایع مختلف می توان از آن ها برای انتقال آب، به ویژه در شرایطی که دمای محیط بالا باشد، استفاده کرد. لوله گالوانیزه سنگین دارای پوشش محافظی از گالوانیزه گرم بوده که جلوی پوسیدگی در اثر عبور جریان را گرفته و از گرفتگی لوله ها و همچنین ترکیب فلزات سنگین با جریان آب عبوری جلوگیری خواهد کرد. در رابطه با تفاوت لوله گالوانیزه سنگین و لوله گالوانیزه سبک می‌توان گفت، همان گونه که از نام این لوله‌ها نیز مشخص است، تفاوت اصلی آن ها در وزن و ابعاد این لوله ها می باشد و این مقادیر با استفاده از استاندارد DIN2440 تعیین می‌شوند. لوله گالوانیزه سنگین در مقایسه با لوله گالوانیزه سبک دارای ضخامت بیشتری است و  به علت داشتن پوشش فلز روی دچار زنگ زدگی نمی شود. برای اطلاع از وزن لوله گالوانیزه سپنتا به مقاله وزن لوله گالوانیزه سپنتا مراجعه کنید.

از لوله گالوانیزه سنگین در پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، مصارف معمولی، صنایع، خطوط انتقال سیالات به خصوص آب و همچنین برای سرمایش و گرمایش استفاده می شود. لوله گالوانیزه سنگین دارای مقاومت بالایی در مقابل حرارت و دمای بالا بوده و در تماس مستقیم با آتش و همچنین درون مبدل های حرارتی یا کندانسورها از این لوله ها استفاده می شود.

تولید لوله گالوانیزه سنگین

تولید لوله گالوانیزه سنگین در شاخه های 6 متری و ضخامت های 2.5mm تا 4.8mm انجام می شود. شرکت های مختلفی در سراسر کشور وجود دارند که تولید لوله گالوانیزه سنگین را انجام می‌دهند. تولید این لوله را باید مطابق با استاندارد های لازم انجام داد. به گونه‌ای که تولید این لوله ها بر اساس استاندارد های ابعادی، آزمون و بررسی DIN 2441, ISIRI3765, BS1387 صورت می گیرد.

قیمت لوله گالوانیزه سنگین

قیمت لوله گالوانیزه سنگین باتوجه به ضخامت، وزن و سایز لوله تعیین می شود. با توجه به نیاز خود می توانید انواع این لوله را در شاخه های 6 متری و در وزن ها، سایز ها و ضخامت های مختلف تهیه کنید. درصورت نیاز به مشاوره می توانید به صورت رایگان از مشاوران باتجربه ما کمک بگیرید. همچنین برای اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه سنگین، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها 6

 1. […] به شمار می آید. این لوله در دو مدل لوله گالوانیزه سبک و لوله گالوانیزه سنگین تولید می شود. تولید لوله گالوانیزه سپنتا در سه شهر […]

 2. […] لوله‌ گالوانیزه سنگین […]

 3. asd 2021/01/30 at 11:00 - Reply

  برای تهیه لوله گالوانیزه سنگین چه کار باید بکنم؟

  • لوله برق 2021/01/30 at 16:40 - Reply

   برای خرید لوله گالوانیزه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 4. Ariya 2021/01/30 at 11:01 - Reply

  ارسال لوله گالوانیزه سنگین به شهرستان هم دارید؟

  • لوله برق 2021/01/30 at 16:40 - Reply

   بله همه محصولات با به درخواست مشتری ارسال می شوند

دیگاه خود را ارسال کنید.