لوله سپند
By منتشر شده در 2021/01/11دسته بندی0 Comments

لوله سپند ، لوله در حقیقت ابزاری است که از آن برای انتقال جریان آب، گاز و دیگر مایعات که شکل ظاهری آن ها مشابه یک استوانه ی توخالی می باشد. از لوله برای انتقال دادن منظم جریان سیال به کار می برند. از لوله ها در لوله کشی در صنایع پالایشگاهی، نیروگاه ها، انتقال آب و فاضلاب، سیستم ها و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و این موارد استفاده می شود.

لوله سپند و تمامی لوله ها به طور کلی با برخورداری از قطر خارجی و ضخامت دیواره ی لوله و شاخص مشخص می گردد. برای این که بتوان قطر داخلی لوله را اندازه گیری نمود باید اول قطر خارجی لوله و ضخامت آن را بدست آورد.

لوله سپند به شکل کلی از متریال و جنس های گوناگونی تولید و عرضه می شود که اعم از: فلز، آلیاژ، سرامیک، فایبرگلاس، بتن و پلاستیک که از رایج ترین جنس های انواع لوله هستند. انتخاب نوع و جنس لوله برای مصرف کنندگان طبق پروژه ای که می خواهند با آن کار کنند صورت می گیرد. همینطور انتخاب جنس و نوع لوله سپند به عوامل بسیار زیادی شامل: طراحی فشار و دما، هزینه ها و دیگر موارد بستگی دارد.

لوله ها از نظر طولی، دارای ابعاد گوناگونی می باشند. که از آن ها بسته به نوع کاربرد، از لوله های بلند و یا لوله های کوتاه استفاده می گردد.

هر یک از لوله ها با توجه به کاربردی که برخوردار هستند در صنعت و ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت لوله سپند

لوله سپند

قیمت لوله سپند

قیمت لوله سپند ، لوله ها دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به مواد تشکیل دهنده ای که دارند از مشخصات بسیار زیادی همانند استحکام، عمر مفید، تحمل فشار و مواردی از این قبیل را دارا هستند. لوله ها از انواع گوناگونی عبارت است از: لوله های پلاستیکی، لوله های گازی، لوله گالوانیزه ، لوله مانیسمان، لوله مبلی، لوله جدار چاه، لوله اسپیرال، لوله صنعتی دارا  می باشند. قیمت لوله سپند به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. که این عوامل شامل: جنس آن، اندازه آن و… می باشد.

لوله های پلاستیکی از استحکام بالا، عمر بسیار زیاد، عدم پوسیدگی، قدرت تحمل فشار بالا، نصب آسان و بهداشتی بودن را برخوردار هستند.

تولید کننده لوله سپند

تولید کننده لوله سپند ، لوله گازی در دو مدل روکار و زیر کار موجود می باشند که از لحاظ جنس با یکدیگر متفاوت هستند. لوله ی گازی روکار را می توان از شکل ظاهری آن تشخیص داد زیرا در یکی از دو سر لوله ی گازی روکار، نام کارخانه، تولید کننده و مشخصات لوله با رنگ سفید ثبت شده می باشد.

تولید کننده لوله سپند را از ما بخواهید. این مجموعه لوله سپندهایی با کیفیت عالی را برایتان به ارمغان می آورد. همچنین تولید کننده لوله سپند این لوله ها را با قیمتی باورنکردنی به شما مصرف کنندگان عزیز ارائه می دهد.

لوله های گالوانیزه همانطور که می دانید یکی از پر کاربردترین لوله های پر مصرف در صنعت هستند که از جنس فولاد نرم می باشند و با فلز روی آن ها آبکاری شده اند.

برای خرید و اطلاع از قیمت لوله سپند با

شماره های تلفن: ۴۴۲۵۴۵۶۵-۰۲۱
تلفن تماس: ۴۴۲۵۳۵۶۵-۰۲۱
تلفن همراه: ۰۴۳۴۵۶۵-۰۹۱۲

تماس حاصل فرمایید.

دیگاه خود را ارسال کنید.