قیمت لوله فولادی
By منتشر شده در 2021/01/27دسته بندی0 Comments

قیمت لوله فولادی و یا فروش لوله فولادی ، امروزه صنعت فولاد به عنوان صنعت مادر از مهم ترین بنیان های  کشور می باشد که نیازمند برنامه ریزی هدفمند است. برای ایجاد تحول در مسیر توسعه بایستی گام های موثری در جهت شکوفایی صنعت فولاد برداشت. گسترش صنعت فولاد باعث رونق اقتصادی کشور می شود . در این مقاله تلاش می کنیم تا شما را با گوشه ای از محصولات فولادی آشنا کنیم. در میان محصولاتی که در صنعت فولاد تولید می شوند می توان به لوله های فولادی اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در مورد کیفیت ، موارد مصرف و قیمت لوله فولادی دراختیار شما قرار دهیم.

قیمت لوله فولادی

قیمت لوله فولادی ، ماده اصلی این لوله ها از فولاد می باشد. لوله های فولادی به شکل استوانه هایی بلند و توخالی هستند که سطح مقطع آنها به شکل دایره است. در ساخت این لوله ها علاوه بر فولاد از آلیاژهای دیگری مانند آلومینیوم، تنگستن ، تیتانیوم و … استفاده می شود. لوله های فولادی نقش حفاظت از مواد مختلف را در برابر عوامل بیرونی بر عهده دارند. بیشتر کاربرد این لوله ها در مصارف صنعتی می باشد. لوله های فولادی برای انتقال مایعات و گازها و در برخی موارد جامدات مورد استفاده قرار می گیرند. باید نوجه داشت که قیمت لوله فولادی تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز می باشد. امروزه نرخ ارز به صورت لحظه ای تغییر می کند و باعث می شود تا قیمت لوله فولادی هم افزایش یابد.

قیمت لوله فولادی سایز بالا

قیمت لوله فولادی سایز بالا، قیمت لوله فولادی بر اساس نوع لوله ، قطر و طول لوله متغیر می باشد. لوله فولادی در اندازه های بزرگ و کوچک تولید می شود. قیمت لوله فولادی سایز بالا نسبت به سایز کوچک گران تر می باشد. یکی از ویژگی های بارز لوله فولادی قطر اسمی آن است. با استفاده از قطر اسمی لوله می توان میزان فشاری را که لوله تحمل می کند  را محاسبه نمود. اندازه و ضخامت زیاد برخی از لوله های فولادی باعث می شود تا میزان تحمل فشار در آنها بالاتر رود و در نتیجه کیفیت لوله افزایش می یابد. این دلیل محکمی برای افزایش قیمت لوله فولادی سایز بالا در بازار می باشد.

استعلام قیمت لوله فولادی

استعلام قیمت لوله فولادی، لوله های فولادی بر اساس نوع کاربرد با قطرهای متفاوتی تولید می شوند. از لوله های فولادی با نام لوله های فلزی هم یاد می شود. این لوله ها در مصارف صنعتی و تاسیسات به کار می روند. لوله های فلزی را به دسته های مختلفی تقسیم می کنند که پرکاربردترین نوع آن لوله های کربن استیل و ST-37 می باشند.

از انواع لوله های کربن استیل می توان به لوله مانیسمان ( بدون درز) ، لوله سیاه درز دار و لوله گالوانیزه اشاره کرد. قیمت لوله فولادی به صورت روزانه تغییر می کند. ازطریق استعلام قیمت لوله فولادی می توانید به قیمت انواع لوله فولادی دسترسی پیدا کنید. برای استعلام قیمت لوله فولادی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت لوله فولادی سیاه درزدار

قیمت لوله فولادی سیاه درزدار، لوله فولادی سیاه چیست ؟ لوله های سیاه در واقع لوله هایی هستند که با نام های لوله صنعتی ، لوله سنگین و یا لوله درزدار در بازار شناخته می شوند. این لوله ها طی فرایند های پیچیده ای از نورد گرم تولید می شوند. در ابتدا عملیات فرم دهی صورت می گیرد و با کمک جوشکاری دو لبه ورق به هم متصل می شوند.

در اثر عملیات جوشکاری یک درز یا به عبارتی خط جوش بر روی لوله ایجاد می شود. لوله فولادی سیاه درزدار به  دو روش مستقیم و یا اسپیرال تولید می شود. قیمت لوله فولادی سیاه درزدار که با روش اسپیرال تولید می شود کمتر می باشد. در میان انواع لوله فولادی می توان گفت قیمت لوله فولادی سیاه درزدار نسبت به لوله فولادی بدون درز پایین تر می باشد. باید دقت کنید که قیمت لوله فولادی سیاه درزدار بر حسب وزن و ضخامت لوله مشخص می شود.

قیمت لوله فولادی گالوانیزه

قیمت لوله فولادی گالوانیزه ،  در صنعت فولاد وقتی فلزی نسبت به خوردگی حساس و در معرض آسیب باشد بر روی سطح آن از روکشی استفاده می کنند . جنس این روکش از فلز روی می باشد. به این فرایند گالوانیزاسیون گفته می شود. در فرایند تولید لوله ، وقتی لوله فولادی بوسیله روکشی از فلز روی پوشیده می شود تبدیل به لوله فولادی گالوانیزه می گردد. لوله فولادی گالوانیزه بیشتر درلوازم آشپزخانه و حوزه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. دراثر گذشت زمان قیمت مواد اولیه برای تولید لوله فلزی افزایش می یابد. این امر بر روی قیمت لوله فولادی گالوانیزه هم تاثیر می گذارد. برای اطلاع از قیمت لوله فولادی گالوانیزه می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

قیمت لوله فولادی انتقال آب

قیمت لوله فولادی انتقال آب ، لوله فولادی انواع مختلفی دارد که  لوله فولادی انتقال آب نمونه ای از آن می باشد. این لوله مختص عملیات انتقال آب، جمع آوری فاضلاب ، خطوط لوله بخارآب و … است. لوله فولادی انتقال آب در 3 نوع گالوانیزه ، چدن و پلاستیکی تولید می شود. همواره قیمت لوله فولادی انتقال آب در حال نوسان می باشد.

فروش لوله فولادی

فروش لوله فولادی ،  لوله فولادی به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارد بیشتر برای انتقال مواد گران و باارزش مانند نفت و گاز به کار می رود. مزیت مهم لوله فولادی  مقاومت فشاری بالای آن است. قیمت فروش لوله فولادی موجود در بازار تابع میزان عرضه و تقاضا و نیز نوسانات قیمت ارز می باشد.

فروش لوله فولادی سایز بزرگ

فروش لوله فولادی سایز بزرگ ، ازآن جایی که قیمت لوله فولادی سایز بزرگ گران می باشد معمولا لوله های فولادی را در سایزهای کوچک تولید می کنند. تغییرات صورت گرفته در قیمت کالاها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت فروش لوله فولادی سایز بزرگ دارد. برای اطلاع از قیمت فروش لوله فولادی سایز بزرگ می توانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.

فروش لوله فولادی سیاه درزدار

فروش لوله فولادی سیاه درزدار ،  این لوله ها دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت و فشار می باشند. عملیات فروش لوله فولادی سیاه درزدار بیشتر در سیستم های آتش نشانی و خطوط گاز شهری صورت می گیرد. برای اطلاع از قیمت فروش لوله فولادی سیاه درزدار تماس بگیرید.

فروش لوله فولادی گالوانیزه

فروش لوله فولادی گالوانیزه ، این لوله ها با توجه به کاربرد به دو دسته  لوله فولادی گالوانیزه سبک و سنگین تقسیم می شوند. باید توجه کنید که هرگز این لوله ها را به روش جوشکاری به هم متصل نکنید چرا که حرارت ناشی از جوشکاری باعث از بین رفتن روکش این لوله ها می شود. در نهایت یک دود غلیظ سفیدرنگ تولید می کند که  به دستگاه تنفسی آسیب وارد می کند. برای اطلاع از قیمت فروش لوله فولادی گالوانیزه و موجودی آن بایستی با بخش خرید و فروش لوله فولادی گالوانیزه در شرکت تماس بگیرید.

فروش لوله فولادی مانیسمان

فروش لوله فولادی مانیسمان ، در پروسه تولید لوله فولادی مانیسمان شمش فولادی طی چند مرحله تبدیل به لوله می شود. از مزیت های لوله فولادی بدون درز یا مانیسمان می توان به قدرت بالای تحمل فشار، افزایش ریسک فشار و یکنواخت بودن ساختار لوله در تمام سطح آن اشاره کرد. لوله های بدون درز در سیستم هایی به کار می روند که تحت دما و فشار بالا قرار دارند. فروش لوله فولادی مانیسمان بیشتر درمواردی مانند اطفا حریق ، موتورخانه ، ساخت مخازن تحت فشار و …صورت می گیرد. از عوامل موثر بر قیمت لوله فولادی قطر و ضخامت لوله می باشد. برای اطلاع از قیمت های خرید و فروش لوله فولادی مانیسمان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

برای خرید و اطلاع از قیمت لوله فولادی با

شماره های تلفن: ۴۴۲۵۴۵۶۵-۰۲۱
تلفن تماس: ۴۴۲۵۳۵۶۵-۰۲۱
تلفن همراه: ۰۴۳۴۵۶۵-۰۹۱۲

تماس حاصل فرمایید.

دیگاه خود را ارسال کنید.